دسته بندی نشده

روکش دندان و انواع آن برای ترمیم دندان شکسته و هزینه پروتز ثابت در مشهد و در استان خراسان رضوی

در پوسیدگی های وسیع که بافت های دندانی به میزان کافی برای نگه داشتن مواد ترمیمی باقی نمانده باشد ، یا در دندان های شکسته در اثر ضربه ها یا فشارها ، جهت حفاظت از بافت های دندانی باقیمانده ، متخصص زیبایی دندان در مشهد از روکش دندان یا قاب دندان استفاده می کند .

دندانپزشک متخصص زیبایی از روکش دندان یا پروتز ثابت هم جهت استحکام بعد از شکستگی و پوسیدگی دندان ، و هم برای زیبایی دندان ها استفاده می کند و نیز روکش دندان یا پروتز ثابت می تواند عدم تناسب سایز دندان ها ، کوچک بودن اندازه دندان ها و نیز بد رنگی های دندانی را اصلاح کند.

چه دندان هایی نیاز به روکش دارند : دندان های با تاج شکسته ، دندان ترک خورده ، دندان ترمیم شده بد رنگ و بد شکل ، دندان عصب کشی شده به دلیل تراش زیاد بافت و نسوج دندان ها ، پوسیدگی های زیاد و وسیع دندانی که بعد از پر کردن و ترمیم برای استحکام به روکش نیاز دارند.

سه نوع روکش دندان وجود دارد:

۱.روکش دندان فلزی یا پروتز ثابت فلزی : روکش تمام فلزی کاملا از جنس فلز ساخته شده است و بر مبنای نوع فلز مورد استفاده ، به رنگ زرد یاسفید وجود دارد.مزایای روکش فلزی یا پروتز ثابت فلزی شامل طول عمر زیاد یا استحکام بالا ، میزان تراش کمتر و عدم سایش دندان های مقابل می باشد .هزینه روکش تمام فلزی در مشهد اقساطی بوده و شامل کمترین قیمت روکش می باشد .

۲. روکش دندان سرامیکی یا روکش دندان پرسلن یا روکش دندان چینی : روکش سرامیکی یا پرسلن ، از جنس نوعی سرامیک یا چینی مخصوص ساخته شده است که نسبت به روکش های تمام فلزی رنگ طبیعی تر و جلوه بهتری دارد و برای افرادی مناسب است که به عناصر فلزی درون روکش فلزی حساسیت دارند یا روکش های همرنگ دندان را می پسندند. هزینه روکش سرامیکی یا روکش دندان پرسلن در مشهد اقساطی بوده و شامل خرج ومخارج  بالاتر از روکش دندان فلزی می باشد .

۳. روکش دندان زیرکونیوم : روکش دندان زیرکونیوم از نظر روش ساخت و شکل ، بسیار به روکش دندان فلزی ، شبیه است با این تفاوت که از زیرکونیوم به جای فلز استفاده می شود که همانند روکش دندان فلزی ، بسیار مقاوم است و حتی محکم تر هم می باشد .

مزایای روکش دندان زیرکونیوم ، شامل زیبایی طبیعی روکش زیرکونیوم ، هماهنگی و فیت شدن خوب روی دندان ها و مقاوت بالای روکش دندان زیرکونیوم. قیمت روکش دندان زیرکونیوم در مشهد اقساطی بوده و شامل هزینه بالاتر از روکش دندان فلزی و روکش دندان سرامیکی می باشد ، چون ماده مورد استفاده زیرکونیوم یا زیرکونیا بسیار گران قیمت است .

 به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی خوب در مشهد روکش دندان با لمینت  و ونیر کامپوزیت تفاوت دارد . در لمینت  و ونیر کامپوزیت فقط سطح  بیرونی دندان ها تراش می خورد و با سرامیک یا پرسلن در لمینت سرامیکی یا با کامپوزیت  در ونیر کامپوزیت ، بازسازی می شود. اما در روکش دندان ، دور تا دور دندان با سطح جونده ، کاملا تراش می خورد. هزینه لمینت  و ونیر کامپوزیت بسیار بالاتر از قیمت اقساطی روکش دندان است .

  به عقیده خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی مشهد در  دندانپزشکی زیبایی ، متخصص دندانپزشکی زیبایی دندان با توجه به شرایط خاص و مشکل دندانی هر بیمار و با توجه به نوع سلیقه و انتخاب وی و محل دندان نیازمند روکش دندان و سن بیمار ، هر یک از انواع روکش دندان را انتخاب می کند.

 به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان روکش دندان و پروتز ثابت وانواع آن برای ترمیم دندان شکسته در مشهد و دراستان خراسان رضوی  مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان روکش دندان و پروتز ثابت وانواع آن برای ترمیم دندان شکسته در مشهد و دراستان خراسان رضوی و انجام ارتودنسی مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

در یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج و هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت خرج و مخارج قسطی درمان ارتودنسی اقساطی در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ))  بشکل تعرفه ارزان و تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان و قسطی یک دندان کج در مشهد و قیمت ارتودونسی ارزان دندان در سال  ۹۸ و۹۹ در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج و هزینه ارتودنسی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی و ارزان پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل خرج و مخارج و قیمت قسطی ارتودنسی یا تعرفه ارتودنسی ارزان دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت و خرج و مخارج  ارتودنسی ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج و قیمت ارتودنسی لینگوال ارزان و هزینه ارتودنسی نامرئی ارزان فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه ارتودنسی ارزان و قسطی با بیمه تامین اجتماعی  یا هزینه ارتودنسی قسطی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه ارتودنسی با بیمه دانا  یا هزینه ارتودنسی ارزان با بیمه کارآفرین و بیمه ایران و هزینه ارتودنسی با بیمه بانک ملی و بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است وبیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسانتر خرج و مخارج و هزینه ارتودنسی قسطی و ارزان دندان در مشهد استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید