دسته بندی نشده

چگونه دندان های کج و نامنظم خود را با ارتودنسی مرتب کنیم ؟

 

همزمان با افتادن دندان های شیری وجایگزینی آنها توسط رویش دندان های دائمی ، در اغلب کودکان به دلایل گوناگون کمبود فضا در قوس های دندانی برای رویش مرتب دندان ها رخ می دهد یا فضای رویش دندان های دائمی به دلیل پوسیدگی زود هنگام یا از دست رفتن  دندان های شیری در گذشته از دست می رود ولذا دندان های دائمی در موقعیت نامرتب و کج  یا خارج از قوس های دندانی رویش پیدا می کنند .

برای منظم و ردیف کردن دندان ها باید به دندانپزشک متخصص ارتودنسی یا دندانپزشک متخصص مرتب سازی دندان ها مراجعه نمود. دندانپزشک متخصص ارتودونسی  علاوه بر تحصیل در دوره دندانپزشکی عمومی به مدت شش سال در دوره دندانپزشکی تخصصی  ارتودنسی هم به مدت چهار سال تحصیل نموده وزیر نظر اساتید ارتودنسی کسب تجربه ودانش اندوزی نموده است.

درمان مرتب سازی دندان ها یا همان ارتودونسی مقدماتی دارد که شامل ویزیت ومعاینه اولیه توسط دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، و تجویز عکس های فوتوگرافی یا عکس های رنگی از چهره و دندان ها در نماهای مختلف ، و عکس های رادیوگرافی پانورامیک و لترال سفالوگرام می باشد.

در جلسه دوم بعد از مشاهده کلیشه های رادیوگرافی توسط متخصص ارتودنسی در صورت وجود پوسیدگی های دندانی یا وجود جرم ومشکلات لثه ای بیمار به دندانپزشک ارجاع می شود ، در غیر این صورت قالبگیری اولیه از فک بالا و پایین توسط ارتودونتیست انجام شده ودر همان جلسه یا در جلسه بعد از تشکیل پرونده، دستگاه های ثابت ارتودنسی یا همان سیم ها و براکت های ثابت ارتودنسی ثابت  توسط  بهترین متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت ، در دهان بیمار نصب می شود و بیمار هر جلسه (به فواصل هر سه هفته ) برای چکاپ و کنترل  ونیز فعالسازی دستگاه ها مراجعه می کند.

درمان ارتودنسی یا درمان مرتب سازی دندان ها درمانی است که توسط دندانپزشک متخصص ارتودنسی در کودکان بالاتر از سن بلوغ یعنی بعد از رویش همه دندان های دائمی بجز دندان های عقل و در بزرگسالان با اعمال نیروهای آهسته وبسیار تدریجی سبب مرتب سازی و ردیف کردن دندان های کج و نامنظمی های دندانی می شود.

البته لازم به ذکر است که درمان های محدود  وانجام حرکات تک دندانی با پلاک های متحرک در کودکان کم سن وسال نیز جزئی از درمان های ارتوپدی است که توسط دندانپزشک ارتودونتیست صورت می گیرد.

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ) در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت اقساطی و تدریجی هزینه ارتودنسی اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی منتظر ملاقات شما هستیم. جهت پرداخت هزینه درمان ارتودنسی اقساطی در مشهد و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ))  بشکل تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد. بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف هزینه ارتودنسی اقساطی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

هزینه ارتودنسی دندان در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل هزینه ارتودنسی دندان در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی دندان در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد ، بطوری که هزینه های ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) می باشند. برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی) مراجعه کنید.

 

چگونه دندان های کج و نامنظم خود را با ارتودنسی مرتب کنیم ؟

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید