دسته بندی نشده

هزینه های ارتودنسی و ارتودنسی اقساطی

ارتودنسی یا مرتب سازی دندان ها درمانی است که در آن در طی یک مدت زمان به نسبت طولانی دندان ها داخل استخوان فک ها حرکت داده می شوند. به دلیل نیاز به واردات مواد مصرفی و وسایل درمان ارتودنسی از خارج از ایران قیمت تمام  شده این دستگاه ها بالا می رود و از طرفی به دلیل طولانی بودن درمان ارتودنسی که به دلیل ماهیت درمان مرتب سازی دندان ها می باشد و نیاز به حرکت آهسته دندان ها در طی درمان وجود دارد تا عارضه ای برای دندان ها بوجود نیاید واین درمان را به یک درمان هنری و علمی تبدیل می کند هزینه های درمان بالا می رود.

اما جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و این که تمام افراد جامعه بتوانند از این درمان ها بهره ببرند هزینه درمان ارتودنسی بطور اقساطی دریافت می شود لذا در مشهد در مطب دکتر نجمه تحویلدارنژاد هزینه درمان ارتودنسی  بطور تمام اقساطی و تدریجی  از ابتدا دریافت می شود و با مراجعه کنندگان عزیز مساعدت جهت طویل شدن اقساط ارتودنسی نیز صورت می پذیرد.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب مدارج ممتاز و کسب تجربه های بسیار در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین ارتودنتیست مشهد در شهر مشهد و استان خراسان رضوی در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد با پرداخت اقساطی هزینه ارتودنسی  منتظر دیدارتان هستیم.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی می باشند. برای مشاهده مقالات مرتبط و سایر مقالات ارتودنسی  به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا  بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی مراجعه کنید.

 

هزینه های ارتودنسی و ارتودنسی اقساطی

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید