دسته بندی نشده

هزینه اقساطی و ارزان نگهدارنده ارتودنسی یا نگهدارنده نخ دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی

orthodontic retainer

دندانپزشک متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک وصورت در طول مدت درمان ارتودنسی ثابت ، به کمک براکت های ثابت ارتودونسی و سیم های ارتودنسی و با اعمال مکانیک های اورتودونسی ، در زمان ارتودنسی یک تا دو ساله ، دندان های کج ونامرتب را ، صاف و ردیف می کند .

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت با همان مکانیک های مشابه رویش دندان ها ، به تدریج دندان ها را به موقعیت منظم و نرمال خود هدایت می کند ودر پایان درمان ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک وصورت ، دندانپزشک ارتودنتیست یا متخصص درمان مرتب سازی دندان های کج و نامرتب ،  دندان های کج و نامنظم  را کاملا مرتب و ردیف می کند.

اما در پایان درمان مرتب سازی دندان های کج و ناصاف ، برای حفظ و نگهداری نظم و ترتیب دندان های نامرتب ، باید حتما از دستگاه  نگهدارنده یا دستگاه ریتینر ، بعد از باز کردن یا  De banding براکت های استیل و سیم ها استفاده شود . دستگاه  نگهدارنده یا دستگاه ریتینر به دو دسته تقسیم می شود : پلاک  نگهدارنده متحرک یا پلاک ریتینر متحرک (Hawlly Retainer ) که شامل پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی یا پلاک ریتینر متحرک آکریلی و پلاک  نگهدارنده شفاف یا پلاک ریتینر متحرک شفاف می باشند و دستگاه  نگهدارنده ثابت یا دستگاه ریتینر ثابت(Fixed Retainer ).

به نظر دکتر نجمه تحویلدارنژاد دندانپزشک ارتودنتیست یا متخصص درمان مرتب سازی دندان های کج و نامرتب ، بسته به نوع مشکل اولیه بیمار و طرح درمان اولیه وی ، یکی از انواع دستگاه  نگهدارنده یا دستگاه ریتینر ثابت یا متحرک را انتخاب می کند. دستگاه ریتینر متحرک یا پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی ، یک پلاک متحرک است که متخصص زیبایی دندان ، بعد از باز کردن دستگاه های ثابت در روز پایان می سازد ، به این شکل که، متخصص ارتودنسی یک قالبگیری از دندان های فک بالا و فک پایین انجام می دهد و در لابراتوار یک قالب متحرک آکریلی روی کست گچی ساخته می شود . بیماران باید از دستگاه ریتینر متحرک یا پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی  یا پلاک نگهدارنده متحرک شفاف به طور تمام وقت به مدت شش ماه استفاده کنند و بعد از آن به طور پاره وقت از پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی یا شفاف استفاده کنند. متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک وصورت  به مراجعین ارتودنسی توصیه می کند به هنگام غذا خوردن و مسواک ،  پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی یا ریتینر شفاف را از دهان خارج کنند.

به عقیده دکتر نجمه تحویلدارنژاد از معایب پلاک نگهدارنده متحرک آکریلی یا ریتینر شفاف ، احتمال گم شدن و شکستن آنها و نیز احتمال همکاری کم بیماران برای استفاده از پلاک های متحرک به دلیل قابلیت متحرک بودن آنهاست.

مورد بعدی دستگاه ریتینر ثابت(Fixed Retainer ) می باشد که شامل یک سیم چند لایه ظریف مولتی استرند می باشد که متخصص ارتودنسی توسط کامپوزیت به سطح پشتی دندان ها با نگهدارنده نخ دندان متصل می کند. دستگاه ریتینر ثابت(Fixed Retainer ) به طور دائمی وثابت روی سطح پشتی دندان ها باقی می ماند و به  دستگاه ریتینر دائمی یا دستگاه  نگهدارنده ثابت هم شهرت دارد.

از دیدگاه دکتر نجمه تحویلدارنژاد بیماران بعد از چند روز به سرعت به وجود دستگاه  نگهدارنده ثابت عادت می کنند. نگهدارنده نخ دندان ابزاری است که به اتصال راحت تر سیم دستگاه ریتینر ثابت(Fixed Retainer ) کمک می کند. نگهدارنده نخ دندان، بعد از پایان ارتودونسی نیز به رعایت بهداشت دهان کمک می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی  و هزینه  اقساطی وارزان پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا  قیمت  اقساطی وارزان پلاک شفاف و هزینه اقساطی وارزان دستگاه  نگهدارنده ثابت در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جزئی از هزینه قسطی وارزان ارتودنسی ثابت است که همراه  با خرج و مخارج ارتودنسی  و قیمت اقساطی وارزان و تقریبی ارتودنسی ، به طور اقساطی در طی درمان مرتب سازی دندان های کج و نامرتب پرداخت می شود.

 به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

 یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ومتخصصین درمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ، هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی وارزان هزینه ارتودنسی تقریبی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی و قیمت تقریبی درمان ارتودنسی اقساطی در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی و ارزان ) و هزینه تقریبی پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا هزینه پلاک شفاف و قیمت دستگاه  نگهدارنده ثابت و قیمت تقریبی ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی یا خرج و مخارج ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ))  بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی هزینه تقریبی ارتودنسی اقساطی وارزان یک دندان کج در مشهد و قیمت ارتودونسی دندان در سال  ۹۸ و۹۹ در استان خراسان رضوی و هزینه  پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا قیمت پلاک شفاف در مشهد و هزینه دستگاه  نگهدارنده ثابت در مشهد در سال ۹۹ را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودونسی و هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان دندان نامنظم در مشهد و هزینه اقساطی وارزان پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا قیمت پلاک شفاف وقیمت اقساطی وارزان دستگاه  نگهدارنده ثابت در مشهد و در استان خراسان رضوی به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل خرج و مخارج ارتودنسی یا قیمت یا تعرفه اقساطی وارزان ارتودنسی دندان نامرتب و هزینه نگهدارنده ارتودونسی اقساطی وارزان در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی اقساطی وارزان دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی و قیمت اقساطی وارزان پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا قیمت اقساطی وارزان پلاک شفاف وهزینه دستگاه  نگهدارنده ثابت اقساطی وارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که خرج و مخارج ارتودنسی و قیمت ارتودنسی اقساطی وارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ و هزینه  پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی اقساطی وارزان یا قیمت اقساطی وارزان پلاک شفاف وتعرفه دستگاه  نگهدارنده ثابت اقساطی وارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد  ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود.

خرج و مخارج ارتودنسی و قیمت ارتودنسی لینگوال اقساطی وارزان و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان فک بالا و فک پایین و هزینه  پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی اقساطی وارزان یا تعرفه پلاک شفاف اقساطی وارزان وقیمت دستگاه  نگهدارنده ثابت اقساطی وارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

خرج و مخارج ارتودنسی  یا هزینه ارتودنسی قسطی وارزان و هزینه  پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی قسطی و ارزان یا هزینه پلاک شفاف قسطی وارزان و هزینه دستگاه  نگهدارنده ثابت قسطی وارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی با بیمه تامین اجتماعی  یا خرج و مخارج ارتودنسی  یا هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان با بیمه دانا  یا هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان با بیمه کارآفرین و هزینه اقساطی وارزان با بیمه ایران و هزینه ارتودنسی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و اقساطی و هزینه ارزان وقسطی با بیمه بانک مسکن و هزینه ارزان و قسطی با بیمه پاسارگاد در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است .

بیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی  دندان در مشهد و هزینه اقساطی وارزان پلاک  نگهدارنده متحرک آکریلی یا  قیمت اقساطی وارزان پلاک شفاف وهزینه اقساطی وارزان  دستگاه  نگهدارنده ثابت در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد  ، ارتودنسی مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد  ، ارتودنسی مشهد ) می باشند. برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی ، ارتودنسی مشهد ) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید