دسته بندی نشده

هزینه ارتودنسی نامرئی اینویزلاین به گفته دکتر خوب ارتودنسی در مشهد دکتر نجمه تحویلدارنژاد 

هزینه اقساطی ارتودنسی نامرئی اینویزلاین در مشهد توسط دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی

درمان ارتودنسی توسط دستگاه های ثابت متصل شده به سطح دندان ها انجام می شود. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند انواع فلزی براکت سرامیکی براکت پلاستیکی براکت پلیمری براکت های شفاف و براکت های لینگوال یا مخفی .

از دیرباز تمام افراد مراجعه کننده به مطب های تخصصی ارتودنسی به دنبال روش ها یا دستگاه های ارتودنسی می باشند که روی دندان های آنها مشاهده نشود یا همیشه تقاضای استفاده از دستگاه های نامرئی را داشته اند.

 به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در مشهد و در استان خراسان رضوی این دسته از بیماران می‌توانند دستگاه های نامرئی و براکت های کمتر قابل مشاهده مثل براکت های سرامیکی یا براکت های شفاف پلاستیکی استفاده کنند.

 علاوه بر ارتودنسی ثابت با براکت های سرامیکی می‌توان از ارتودنسی شفاف با پلاک های شفاف یا کلیر الاینر ها استفاده کرد .

این پلاک های شفاف متحرک هستند و غیر قابل مشاهده اند و برخلاف ارتودنسی ثابت هیچ دستگاه ارتودنسی یا براکتی روی دندان ها نصب نمی‌شود و برخلاف پلاک های متحرک آکریلی یا شفافی که در کودکان برای درمان های تک دندانی استفاده می شود از این پلاک های شفاف برای بزرگسالان استفاده می شود و به کمک این پلاک ها می‌توان حرکات دندانی را در طی زمان تعریف شده انجام داد به شرطی که بیماران عزیز همکاری لازم را مبذول دارند و مراقبت و ملاحظات کافی را انجام دهند.

 چون استفاده از این پلاک ها نیاز به همکاری و استفاده ۲۴ ساعته بیمار دارد و در صورت عدم همکاری نتیجه مطلوب از درمان حاصل نشده و متخصص ارتودونسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت مجبور است مجدداً قالب گیری انجام دهد و این قالب ها به لابراتوار ارسال شود و یک پلاک جدید برای بیمار ساخته شود.

 از دیدگاه دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و مرتب سازی دندان های کج در مشهد از آنجایی که مراحل درمان باید مجدداً تکرار شود هم به زمان درمان اضافه می‌شود هم روند درمان با کندی مواجه می گردد و هم به دلیل تجدید پلاک و اضافه شدن هزینه های لابراتوار هزینه مجددی به بیمار تحمیل می شود.

 پس این روش درمانی یعنی ارتودنسی نامرئی با پلاک های شفاف باید صرفا برای بیمارانی انجام شود که از انگیزه حس مسئولیت پذیری و توجه کافی همچنین همکاری بالا نسبت به درمان ارتودونسی و استفاده کامل و جامع از پلاک های شفاف داشته باشد تا بهترین نتیجه از درمان حاصل گردد .

در غیر این صورت در صورت عدم همکاری و عدم حصول نتیجه مورد نظر بعد از پایان ارتودنسی با پلاک های شفاف یا ارتودنسی نامرئی با کلیر الاینر ها مجدداً باید یک دوره ارتودنسی ثابت با براکت های فلزی برای بیمار انجام گیرد.

 به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت و دکتر خوب ارتودنسی در مشهد، یکی از سیستم های موجود شفاف دستگاه های نامرئی  سیستم اینویزلاین می باشد که نام یک کمپانی سازنده پلاک های شفاف است و تکنولوژی ساخت پلاک های شفاف منحصر به همین کمپانی بوده و پلاک ها در خارج از کشور در کمپانی اینویزلاین ساخته می شود .

روند کار در ارتودنسی با پلاک های شفاف این به این صورت است که بعد از ویزیت و تشخیص و طرح درمان اولیه و تهیه عکس های رادیو گرافی و فوتوگرافی های رنگی و ترمیم دندان های پوسیده یک قالب با ماده قالبگیری پلی وینیل سایلوکسان گرفته ‌شده و یا به جای قالب گیری با اسکنر داخل دهانی کلیه سطوح دندانی و رابطه دندان های فک بالا با فک پایین اسکن می‌شود و در نتیجه اسکن در قالب یک فایل به کمپانی ارسال می گردد .

در صورت انجام قالب گیری قالب گرفته شده به کمپانی ارسال خواهد شد .در این مرحله کمپانی با بررسی نرم افزاری میزان نامرتبی های دندانی و مشکلات موجود یک طرح درمان اولیه را برای پزشک می فرستد.

 پزشک این فایل نرم افزاری را بررسی و تغییرات نهایی را اعمال می‌کند و مجددا نرم‌افزار به کمپانی ارسال می شود. با توجه به تغییرات نهایی اعمال شده و طرح درمان داده شده توسط متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت با توجه به طرح درمان نهایی در نرم افزار چندین پلاک جهت حرکت دادن تدریجی دندان ها در جهات تعریف شده توسط ارتودنتیست ،طراحی و ساخته می شود.

 دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و بهترین ارتودنتیست مشهد معتقد است معمولاً با توجه به میزان ناهنجاری ‌های دندانی یک توالی از پلاک ‌های شفاف حدود ۱۵ تا ۳۰ عدد الاینر شفاف ساخته می شود و بعد از ساخت پلاک های شفاف به مطب ارسال می گردد .

بیماران معمولاً هر پلاک را به مدت دو هفته استفاده می کنند و بعد از اعمال تغییرات مورد نظر پلاک مرحله بعد یا الاینر شفاف مرحله بعدی مورد استفاده قرار میگیرد .توالی استفاده از پلاک ها و همکاری بیمار بسیار مهم است .در صورت همکاری ضعیف یا شکستن یا گم شدن پلاک ها باید یک مرحله استفاده از پلاک ها به عقب برگردد و یا پلاک مجدد ساخته شود.

 به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی در مشهد استفاده از ارتودونسی نامرئی با پلاک اینویزلاین هزینه بالایی دارد. به دلیل اینکه ساخت این پلاک ها در خارج از ایران انجام می شود و توسط کمپانی خارج از کشور پلاک‌ ها ساخته و پرداخته می‌شود و هزینه ها با دلار محاسبه می گردد که روی هزینه نهایی درمان بسیار تأثیرگذار است.

 یعنی قسمت اعظم هزینه درمان متعلق به کمپانی اینویزلاین می باشد البته جدیداً در داخل ایران هم بعضی از لابراتوار ها دندانپزشکی ساخت پلاک های شفاف را شروع کرده‌اند و مراجعین عزیز ارتودنسی با هزینه کمتر در داخل کشور می توانند این درمان را انجام دهند.

 نوع دیگر ارتودنسی نامرئی استفاده از براکت های سرامیکی است که به همراه سیم های روکش دار همرنگ دندان در نمای لبخند و صحبت کردن میزان مشاهده بسیار کمی دارند و برای افرادی مناسب هستند که با دیده شدن دستگاه ها و براکت های ثابت فلزی در دهان خود مشکل دارند.

 دکتر نجمه تحویلدار نژاد از دکترهای خوب ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی عقیده دارد در کنار این مزیت براکت های سرامیکی معایب عمده‌ای دارند از جمله احتمال سایش یا شکستن دندان مقابل به دلیل سختی بسیار زیاد سرامیک در برابر مینای دندان آهسته بودن روند درمان و گران قیمت بودن براکت های سرامیکی .

به دلیل هزینه بالا تر براکت های سرامیکی نسبت به براکت های فلزی با توجه به نسبت منفعت به هزینه باید هر بیمار شرایط خود را بسنجد و بعد از ذکر تمام مزایا و معایب هر کدام از انواع دستگاه های ارتودنسی دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کند.

 از نظر دکتر نجمه تحویلدارنژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و دکتر خوب ارتودونسی در استان خراسان رضوی هزینه درمان با براکت سرامیکی همان طور که گفته شد بالاتر از ارتودنسی معمولی با براکت های استیل فلزی می باشد ولی برای اینکه همه بتوانند از درمان ارتودنسی استفاده کنند هزینه درمان به صورت اقساطی و تدریجی در طی درمان پرداخت می شود .

یعنی مراجعین ارتودنسی مطب های تخصصی ارتودنسی در مشهد در مطب دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی می‌توانند درمان خود را با پرداخت اقساطی هزینه ها انجام دهند در مطب تخصصی دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی مشهد و بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد و استان خراسان رضوی می‌توانند درمان ارتودنسی نامرئی را به بهترین شکل دریافت کرده و جهت پرداخت هزینه درمان با براکت‌ های سرامیکی و ارتودنسی با پلاک های شفاف به شکل اقساطی و ارزان با تمام مراجعین مساعدت لازم به عمل می آید.

 از دیدگاه دکتر نجمه تحویلدار نژاد دکتر ارتودنتیست خوب در مشهد هزینه کردن برای درمان ارتودنسی مخصوصاً برای ارتودنسی نامرئی به دلیل تاثیرات شگرف آن در زیبایی و لبخند بهبود ظاهر صورت و رضایتمندی مراجعین یک هزینه‌کرد نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و خوب برای کوتاه مدت و طولانی مدت است که می‌تواند تمام ابعاد زندگی فردی و اجتماعی فرد را به طور مثبت تحت تاثیر خود قرار دهد. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) ، انواع ارتودنسی نامرئی در مشهد در حال انجام است .

به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی نامرئی در مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد و ارتودنسی نامرئی مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی و ارزان هزینه ارتودنسی نامرئی قسطی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت قیمت تقریبی درمان ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ))  بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی نامرئی دندان کج و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان یک دندان نا مرتب و کج در مشهد و قیمت ارتودونسی نامرئی قسطی و تقریبی دندان در سال ۹۹ در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارزان و قسطی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل قیمت ارتودنسی نامرئی ارزان یا اقساطی یا تعرفه تقریبی ارتودنسی نامرئی دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه ارزان وقسطی درمان ارتودنسی نامرئی دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد و قیمت اقساطی وارزان ارتودنسی لینگوال و هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه تقریبی قسطی ارتودنسی نامرئی با بیمه تامین اجتماعی  یا هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه تقریبی واقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه دانا  یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی با بیمه کارآفرین و با بیمه ایران و خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و هزینه تقریبی هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد با بیمه بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است وبیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان دندان  های فک بالا و فک پایین دن دان در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ،هزینه سیم کشی نامرئی دندان کج در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامنظم در مشهد) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید