دسته بندی نشده

هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی

امروزه زیبایی لبخند وچهره یکی از موارد دارای اهمیت برای انسان هاست . درمان ارتودنسی یا مرتب سازی دندان های کج و نامرتب توسط متخصص ارتودنسی در مشهد ، یکی از درمان های دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود.ارتودونسی و ردیف کردن دندان های نامنظم ،در اکثر موارد توسط براکت های استیل و دستگاه های فلزی ارتودنسی ثابت در مشهد ، انجام می شود.

اما اکثریت مراجعین ارتودنسی در مشهد مخصوصا مراجعه کنندگان بزرگسال تمایل کمتری به استفاده از براکت های استیل دارند و اکثرا به متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک وصورت ابراز می کنند تمایل به استفاده از دستگاه ها یا پلاک های شفاف و ارتودنسی نامرئی دارند .

مخصوصا مراجعینی برای درمان ردیف کردن دندان های کج ، به مطب های متخصصین ارتودنسی در مشهد مراجعه می کنند که به دلایل شغلی ، به دلایل اجتماعی، به دلیل محاورات و تعاملات روزمره و به دلایل زیبایی رغبتی به دیده شدن براکت های فلزی و سیم ها ندارند. برای این دسته از بیماران ارتودنسی در مشهد ، دندانپزشک ارتودنتیست یا متخصص درمان مرتب سازی دندان های کج و نامرتب  از ارتودنسی نامرئی بعنوان بهترین گزینه استفاده می کند .

ارتودونسی نامرئی در مشهد به سه دسته کلی تقسیم می شود : ارتودنسی نامرئی با پلاک های شفاف یا الاینرهای شفاف ، ارتودنسی نامرئی با براکت های پلاستیکی یا مرتب کردن دندان با براکت های شفاف پلیمری و ارتودنسی نامرئی با براکت های سرامیکی و سیم های روکش دار شفاف  یا همرنگ دندان.

ارتودنسی نامرئی با پلاک های شفاف یا الاینرهای شفاف ، شامل یک توالی پانزده تا بیست تایی از پلاک های شفاف نامرئی است که توسط متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت با قالبگیری از فک بالا وپایین توسط  یا با اسکنر داخل دهانی با اسکن قوس های دندانی در لابراتوار ، ساخته می شود.

بیماران  بطور میانگین از هر جفت پلاک شفاف به مدت دو هفته استفاده می کنند. چون این پلاک های شفاف ، متحرک هستند نیاز به همکاری تمام وقت بیماران دارند و در صورت کاهش همکاری نامناسب ، احتمال طولانی شدن زمان درمان و تحت تاثیر قرار گرفتن نتیجه درمان وجود دارد.

ضمن اینکه به دلیل مواد مصرفی گران قیمت برای ساخت پلاک های شفاف نامرئی و دستمزد کار لابراتوری برای ساخت آنها با تجهیزات گران قیمت ، هزینه درمان با پلاک های شفاف نسبتا بالاست که از معایب این نوع از درمان ارتودنسی نامرئی به شمار می رود. علاوه براین به دلیل احتمال شکستن و گم شدن پلاک های شفاف در ارتودنسی نامرئی ، به هزینه های درمان ارتودنسی نامرئی اضافه خواهد شد .

مورد دیگر ارتودنسی نامرئی ، براکت های پلاستیکی یا مرتب کردن دندان با براکت های شفاف پلیمری به همراه سیم های روکش دار همرنگ دندان به جای سیم های فلزی نیکل_تیتانیوم یا سیم های استیل فاقد رنگ است. مزیت آن دیده شدن کمتر دستگاه های ثابت است، اما امکان جدا شدن، شکستن و تغییر شکل دادن آنها وجود دارد .

مورد آخر ارتودنسی نامرئی براکت های سرامیکی یا براکت های پرسلن یا براکت های چینی به همراه سیم های روکش دار شفاف  یا همرنگ دندان هستند. مزیت براکت های سرامیکی ، هم رنگ بودن آنها با دندان هاست و کمتر قابل مشاهده هستند .

به دلیل قیمت تقریبی بالاتر براکت های سرامیکی هزینه ارتودنسی نامرئی هم گران قیمت تر می باشد و از طرفی به دلیل وجود اصطکاک در شیار ارتودنسی نامرئی ، سرعت درمان آهسته تر می باشد . از معایب دیگر درمان با براکت های سرامیکی  نامرئی ، احتمال سایش دندان مقابل به دلیل سختی بالاتر ماده سرامیک نسبت به مینای دندان است .

پس به عنوان جمع بندی بهتر است هریک از انواع ارتودنسی نامرئی در مشهد با توجه به شرایط خاص هر بیمار و با توجه به در نظرگرفتن تمام مزایا ومعایب آن حالا یا پلاک شفاف یا براکت پلاستیکی شفاف یا براکت  سرامیکی  توسط متخصص زیبایی دندان در مشهد در نظر گرفته شود.

خرج و مخارج ارتودنسی و قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و در استان خراسان رضوی در سال ۹۹و ۹۸ به دلیل نوع مواد مصرفی مورد استفاده از ارتودنسی ثابت معمولی بالاتر است. قیمت ارتودنسی اقساطی و ارزان نامرئی فک بالا وفک پایین ، با هم برابر است .

خرج و مخارج ارتودنسی نامرئی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی اقساطی  وارزان مشابه هزینه تقریبی ارتودنسی ثابت بطور پرداخت شرایطی هزینه اقساطی و ارزان ارتودنسی با شرایط طولانی و توافقی  در طی زمان  دو ساله درمان ارتودنسی مشهد است .

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) ، انواع ارتودنسی نامرئی در مشهد در حال انجام است .

به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی نامرئی در مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد و ارتودنسی نامرئی مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی و ارزان هزینه ارتودنسی نامرئی قسطی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت قیمت تقریبی درمان ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ))  بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی نامرئی دندان کج و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان یک دندان نا مرتب و کج در مشهد و قیمت ارتودونسی نامرئی قسطی و تقریبی دندان در سال ۹۹ در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارزان و قسطی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل قیمت ارتودنسی نامرئی ارزان یا اقساطی یا تعرفه تقریبی ارتودنسی نامرئی دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه ارزان وقسطی درمان ارتودنسی نامرئی دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد و قیمت اقساطی وارزان ارتودنسی لینگوال و هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه تقریبی قسطی ارتودنسی نامرئی با بیمه تامین اجتماعی  یا هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه تقریبی واقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه دانا  یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی با بیمه کارآفرین و با بیمه ایران و خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و هزینه تقریبی هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد با بیمه بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است .

بیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان دندان  های فک بالا و فک پایین دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ،هزینه سیم کشی نامرئی دندان کج در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامنظم در مشهد) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید