دسته بندی نشده

نقش ارتودنسی در مرتب سازی دندان ها

نامرتبی دندان ها و نقش ارتودنسی در منظم شدن  و ردیف کردن دندان ها

به کرات افرادی در جامعه دیده می شوند که از نا مرتب بودن و نامنظمی دندان های خود رنج می برند. علل ایجاد ناهنجای های دندانی و فکی بسیار متنوع و پیچیده می باشند. به دلیل اشتیاق زیاد به درمان های زیبایی بسیاری از مراجعه کنندگان به مطب های دندانپزشکی اصرار دارند که با درمان های سریع مثل ونیر کامپوزیتی و لمینت شکل و رنگ دندان ها را عوض کنند.

در حالی که به دلیل تراش نسبتا زیاد از سطوح دندان ها در این درمان ها حیات دندان ها به مخاطره می افتد و بعضا این دندان ها نیاز به درمان های اضافه مثل درمان ریشه و عصب کشی یا روکش جهت حذف حساسیت و درد زیاد ایجاد شده در نتیجه تراش دندان ها بخاطر ونیر کامپوزیتی دارند. پس درمان ارتودنسی یا مرتب سازی دندان ها بکمک اعمال نیرو های ملایم و در طی زمان روش بسیار ایمن تر و کاراتری است چرا که دندان ها تراش نمی خورند و حیات دندان ها دچار اختلال نمی شود.

ارتودنسی تنها روش درمانی اصولی و جامع و علمی برای اصلاح نامنظمی های دندانی است وشامل ارتودنسی ثابت ارتودنسی با پلاک های متحرک ارتودنسی با پلاک های شفاف ارتودنسی با براکت های سرامیکی یا شفاف و پلاستیکی و ارتودنسی لینگوال می باشد.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب مدارج ممتاز و کسب تجربه های بسیار در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین ارتودنتیست مشهد در شهر مشهد و استان خراسان رضوی در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد با پرداخت اقساطی هزینه ارتودنسی  منتظر دیدارتان هستیم.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی می باشند. برای مشاهده مقالات مرتبط و سایر مقالات ارتودنسی  به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا  بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی مراجعه کنید.

 

نقش ارتودنسی در مرتب سازی دندان ها

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید