دسته بندی نشده

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد 

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد 

 

برای انجام ارتودنسی روش های گوناگونی وجود دارد .درمان ارتودنسی به زبان ساده شامل اعمال نیرو به دندان ها توسط دستگاه های ثابت یا پلاک های متحرک و سیستم‌های ارتودنسی نامرئی اینویزیلاین می باشد .

در جلسه اول دستگاه های ثابت به سطوح بیرونی دندان ها متصل می شود. اتصال دستگاه های ثابت توسط کامپوزیت های مخصوص که همان چسب اتصال دهنده سطح زیرین براکت ارتودنسی به دندان است صورت می گیرد. جلسه اول درمان بین نیم ساعت تا۴۰ دقیقه به طول می انجامد و این جلسه اصلی ترین جلسه درمان در بین تمام جلسات درمان ارتودنسی را به خود اختصاص می دهد .

به عقیده دکتر نجمه تحویلدار نژاد از دکترهای خوب متخصص ارتودنسی در مشهد این جلسه یکی از حیاتی ترین ارکان درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت می باشد. چون در دندانپزشکی زیبایی به کمک ارتودنسی با اتصال دادن دستگاه ها و چیدمان خاص براکت ها روی دندان ها در زوایا و در مکان‌های خاص با توجه به شرایط و موقعیت همان دندان و با توجه به نیاز به نوع حرکت بعدی دندان در طی درمان ارتودنسی یکی از اصلی‌ترین مراحل درمان در جلسه اول پایه گذاری می شود.

 دستگاه های ثابت که به سطوح بیرونی دندان ها متصل می شوند شامل دستگاه های ثابت فلزی یا همان براکت های استیل و یا براکت های سرامیکی که از جنس چینی و همرنگ دندان بوده و نیز براکت های پلاستیکی و پلیمری ونیز براکت های شفاف پلاستیکی می باشند.

 هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد :

از معمول ترین روش های درمان ارتودنسی ثابت استفاده از براکت های فلزی استیل می باشد که بسیار کارآمد و استفاده از آنها راحت بوده و نیز به دلیل جنسیت مواد مصرفی مورد استفاده هزینه درمان ارتودنسی برای بیمار مقرون به صرفه خواهد بود.

 از نظر دکتر نجمه تحویلدار نژاد دکتر متخصص ارتودنسی خوب در مشهد و در استان خراسان رضوی از آنجایی که اغلب بیماران را افراد جوان و نوجوان و یا افراد بزرگسال تشکیل می‌دهند که این افراد با دیده شدن دستگاه ها در نمای ظاهری و لبخند و صحبت کردن مشکل دارند و در تعاملات اجتماعی دوست دارند دستگاه روی سطوح بیرونی دندان ها دیده نشود روش‌های دیگری از انواع براکت های ارتودنسی در جلسه اول درمان به بیمار پیشنهاد می شود.

 یکی از این انواع براکت ها براکت های سرامیکی همرنگ دندان می باشد که جزو موارد ارتودنسی نامرئی طبقه بندی می شود ولی از آنجایی که کاملا نامرئی نیستند مقبولیت نسبی بین مراجعین ارتودنسی دارند. استفاده از براکت های سرامیکی به همراه سیم های روکش دار همرنگ دندان میزان دیده شدن دستگاه ها را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد و به آرامش ذهنی و راحتی بیماران کمک شایان توجهی می کند.

 براکت های سرامیکی از نظر دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد مزایا و معایب خاصی دارند که در جلسه اول باید توسط متخصص ارتودنسی خوب در مشهد حتما به اطلاع بیمار رسانده شود و بعد از سنجیدن و درنظر گرفتن تمام جوانب، راهکار درمانی مناسب آن بیمار با توجه به نیازها و خواسته های او  اتخاذ گردد .

مزیت مهم براکت سرامیکی دیده شدن کمتر این براکت ها می باشد اما از معایب عمده آنها احتمال شکستن یا سایش دندان مقابل به دلیل سختی بیشتر سرامیک یا چینی یا همان پرسلن  که ماده تشکیل دهنده براکت سرامیکی است نسبت به مینای دندان مقابل ونیز آهسته شدن روند درمان و کندی مسیر درمان ارتودنسی به دلیل وجود اصطکاک نسبتاً زیاد درون شیار براکت های سرامیکی نسبت به براکت های استیل می باشد.

از طرفی به دلیل مواد تشکیل دهنده براکت های سرامیکی که ‌مواد گران‌قیمت تری هستند هزینه درمان با براکت سرامیکی و ارتودنسی نامرئی بالا می رود و به نظر دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در مشهد صرفاً افرادی باید روش درمان با براکت های سرامیکی را انتخاب کنند که واقعاً به لحاظ اقتصادی برای آنها توجیه اقتصادی داشته باشد و به لحاظ اجتماعی واقعاً توان تحمل دستگاه های ثابت استیل که مقرون به صرفه تر می باشند را نداشته باشند.

 مورد بعدی براکت های پلاستیکی شفاف یا براکت های پلیمری می باشد هم‌چنین براکتهای کریستالی یا یخی که از نمای ظاهری زیبایی دوچندانی دارند اما به دلیل استحکام کم، خطر شکستن تغییر شکل دادن و جدا شدن آنها در اثر فشارهای شدید در طی درمان ارتودنسی بالا می‌رود که این مسئله هم هزینه درمان را بالا برده و هم روند درمان ارتودنسی را با کندی مواجه می کند.

 مورد بعد ارتودنسی نامرئی با سیستم کلیر الاینر اینویزیلاین می‌باشد .کمپانی اینویزیلاین به کمک طراحی نرم افزار کامپیوتری و به کمک اسکنرهای داخل دهانی و با طراحی پزشک متخصص ارتودنسی مسیر حرکت دندان ها در طول درمان ارتودنسی را تعریف کرده و بعد از چکش کاری آن توسط متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت طرح درمان نهایی تعیین شده  و به کمک نرم افزار چندین پلاک شفاف ارتودنسی ساخته می‌شود.

 این پلاک ها به بیمار تحویل داده شده و هر یک به مدت دو هفته استفاده می گردد .

بسته به نوع ناهنجاری دندانی و شدت مال اکلوژن تعداد پلاک های شفاف ارتودنسی نامرئی از ۱۵ تا ۳۰ عدد متغیر می باشد .

هزینه درمان با ارتودنسی نامرئی گران قیمت است به دلیل استفاده از مواد پر هزینه، هزینه کار های لابراتواری، استفاده از نرم افزار و هزینه ساخت پلاک های شفاف توسط کمپانی.

 در این روش هیچ براکت یا دستگاه فلزی یا هیچ سیمی برای دندان استفاده نمی شود. بیماران صرفاً پلاک های شفاف را استفاده می کنند اما باید همکاری ۲۴ ساعته توسط مراجعه کننده ارتودنسی وجود داشته باشد وگرنه مسیر درمان و توالی استفاده از پلاک های شفاف با خطا مواجه می شود ،بایستی پلاک های جدید مجدد ساخته  شود یا دوباره اسکن مجدد انجام شود  که علاوه بر کندی مسیر درمان هزینه درمان هم افزایش پیدا می‌کند.

 انواع روشهای ارتودونسی نامرئی بین مراجعه کنندگان به مطب های تخصصی ارتودنسی در مشهد طرفداران و تقاضا مندان بسیار زیادی را دارد .

در مطب دکتر نجمه تحویلدار نژاد از دکترهای خوب متخصص روش های ارتودنسی نامرئی پلاک های شفاف اینویزیلاین کلیر الاینرها ارتودونسی سرامیکی و ارتودنسی مخفی یا لینگوال  که همان ارتودنسی از پشت دندان ها می باشد با تعرفه مناسب ارتودنسی در مشهد با هزینه اقساطی ارتودنسی در مشهد انجام می شود .

برای انجام انواع روش های ارتودنسی نامرئی یا ارتودنسی مخفی از دکتر نجمه تحویلدارنژاد دکتر خوب ارتودنسی در مشهد مشاوره دریافت کنید.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) ، انواع ارتودنسی نامرئی در مشهد در حال انجام است .

به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی نامرئی در مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد و ارتودنسی نامرئی مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی و ارزان هزینه ارتودنسی نامرئی قسطی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت قیمت تقریبی درمان ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ))  بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی نامرئی دندان کج و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان یک دندان نا مرتب و کج در مشهد و قیمت ارتودونسی نامرئی قسطی و تقریبی دندان در سال ۹۹ در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارزان و قسطی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل قیمت ارتودنسی نامرئی ارزان یا اقساطی یا تعرفه تقریبی ارتودنسی نامرئی دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه ارزان وقسطی درمان ارتودنسی نامرئی دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد و قیمت اقساطی وارزان ارتودنسی لینگوال و هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه تقریبی اقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه تامین اجتماعی  یا هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه تقریبی واقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه دانا  یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی با بیمه کارآفرین و با بیمه ایران و خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و هزینه تقریبی هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد با بیمه بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است وبیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان دندان  های فک بالا و فک پایین دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ،هزینه سیم کشی نامرئی دندان کج در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامنظم در مشهد) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید