دسته بندی نشده

قیمت ارتودنسی سرامیکی در مشهد یا ارتودنسی چینی همرنگ دندان در مشهد

 

درمان ارتودنسی یا درمان مرتب سازی دندان ها به دلیل زمانبر بودن و طولانی بودن مراحل درمانی و قیمت نسبتا بالای مواد مصرفی ارتودنسی و سیم ها  و براکت ها ،  نسبتا یک درمان پر هزینه بشمار می آید ، اما از آنجائی که اغلب مراجعین اورتودونسی هزینه های درمانی را به شکل اقساطی و تدریجی پرداخت می کنند ، انجام این درمان تخصصی توسط متخصص ارتودونسی و ومتخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت برای اکثریت افراد جامعه امکان پذیر است.

در حالت معمول دندانپزشک متخصص ارتودنسی ومتخصص ارتوپدی فک و صورت ، برای اکثریت قریب به اتفاق مراجعین از براکت های استیل که نمای فلزی دارند استفاده می کند ، اما بسیاری از مراجعین ارتودونسی به دلیل معذوریت هایی که دارند از جمله محدودیت های شغلی یا مناسبات اجتماعی خود ، تمایل دارند از براکت های سرامیکی  یا شفاف پلاستیکی استفاده کنند.

دندانپزشک متخصص ارتودنسی یا دندانپزشک متخصص مرتب سازی دندان ها ، به دلیل همرنگ بودن براکت های سرامیکی  با دندان ها از آنها استفاده می کند.تنها مزیت این براکت های سرامیکی رنگ سفید آنهاست و برای افرادی که تمایل به دیده نشدن دستگاه ها دارند مفید است. اما معایب این براکت های سرامیکی از مزایای آنها بیشتر است ، که کاملا توسط دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت برای مراجعین عزیز متقاضی براکت های سرامیکی در جلسه اول ویزیت  تشریح می گردد.

از جمله معایب آنها میتوان به احتمال سایش دندان مقابل توسط براکت سرامیکی دندان روبروی آن ، کاهش سرعت حرکت دندان ها  طی ارتودونسی و افزایش زمان درمان ارتودنسی به دلیل وجود اصطکاک داخل شیار براکت های سرامیکی ، جدا سازی مشکل آنها در روز پایانی درمان ارتودونسی و هزینه بالاتر آنها اشاره کرد.

به دلیل جنس متفاوت براکت های سرامیکی که اصطلاحا از سرامیک یا پرسلن ساخته شده اند و مراحل ساخت و پخت پیچیده آنها در کوره ، براکت های سرامیکی نسبت به انواع فلزی خود گرانقیمت تر هستند و بهتر است براکت های سرامیکی توسط دندانپزشک ارتودونتیست صرفا فقط برای افرادی استفاده شود که واقعا به دلایل شغلی و اجتماعی با دیده شدن براکت های فلزی یا استیل در دهان مشکل دارند.

هزینه درمان ارتودنسی به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان با نصب دستگاه ها یک پنجم کل هزینه پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد ، بطوریکه هزینه ها در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و تقسیط شده پرداخت می شود.

مراجعین عزیز می توانند از انواع بیمه های خدمات درمانی ارگان ها و سازمان ها و نهادها مثل بیمه خدمات درمانی شرکت نفت ، بیمه خدمات درمانی صدا و سیما ، بیمه خدمات درمانی شهرداری و انواع دیگر بیمه مثل بیمه خدمات درمانی شرکت بیمه کارآفرین و بیمه خدمات درمانی شرکت بیمه دانا ، بیمه خدمات درمانی بانک ملی و بیمه خدمات درمانی بانک مسکن و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ، می توانند برای پرداخت هزینه درمان ارتودنسی در مشهد از بیمه خدمات درمانی مختص به خود برای انجام درمان ارتودنسی ومرتب و زیبا سازی دندان های خود بهره ببرند.

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ) در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت اقساطی و تدریجی هزینه ارتودنسی اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی منتظر ملاقات شما هستیم. جهت پرداخت هزینه درمان ارتودنسی اقساطی در مشهد و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ))  بشکل تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد. بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف هزینه ارتودنسی اقساطی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

هزینه ارتودنسی دندان در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل هزینه ارتودنسی دندان در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی دندان در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد ، بطوری که هزینه های ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) می باشند. برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی) مراجعه کنید.

 

قیمت ارتودنسی سرامیکی در مشهد  یا ارتودنسی چینی همرنگ دندان در مشهد

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید