دسته بندی نشده

رشته های تخصصی دندانپزشکی به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد

رشته های تخصصی دندانپزشکی به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی

رشته های تخصصی دندانپزشکی شامل رشته های ذیل می باشد:

۱. رشته ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت که در آن به ردیف کردن و مرتب سازی دندان های نامرتب پرداخته می شود .در باور عموم جامعه به این رشته تخصصی سیم کشی دندان کج و نامنظم نیز گفته می‌شود .

۲ .رشته تخصصی پروتز های دندانی که در این رشته دندان های از دست رفته به کمک پروتزهای متحرک پروتزهای پارسیل ایمپلنت روکش و بریچ جایگزین می شود، علاوه بر این ها پروتز های سر و صورت در بیمارانی که به دنبال جراحی های تومورها در سر و صورت دچار نقصان نسجی شده‌اند شده‌اند هم می‌شود.

 ۳ .رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی که در این تخصص به ترمیم و بازسازی بافت های آسیب دیده دندان درمان های زیبایی سفید کردن دندانها یا بلیچینگ دندانها بازسازی تاج دندان ها بعد از عصب کشی دندان نیز درمان‌های زیبایی مثل لمینت و ونیر پرداخته می شود .

۴ .رشته تخصصی عصب کشی دندان یا معالجه ریشه دندان  که در دندان های عفونی یا آبسه های دندانی بعد از شروع درد و پیشرفت پوسیدگی رشته تخصصی آموزش تخلیه عصب دندان داده می شود .علاوه بر عصب کشی دندان ها جراحی انتهای ریشه دندان ها عفونی هم در این تخصص آموزش داده می شود.

۵ .تخصص جراحی فک و سر و صورت که در آن آموزش کشیدن دندانها جراحی دندان های عقل و دندان های نهفته انجام جراحی های فک، جراحی بینی ،جراحی های سر و صورت و جراحی‌های بافتهای تومورال آموزش داده می شود .

۶ .رشته تخصصی پاتولوژی دندان که در آن به بررسی آزمایشگاهی نمونه های آماده شده در آزمایشگاه توسط میکروسکوپ انجام می شود .

۷ .رشته تخصصی بیماریهای دهان که در آن به بررسی بیماری های بافتهای نرم و بافت های سخت پرداخته می شوند.

۸. رشته تخصصی پریودانتیکس یا جراحی لثه که در آن به درمان بیماریهای بافتهای نرم و لثه دهان توسط جراحی‌های لثه جرمگیری و ایمپلنت برداشته می‌شود .

۹. رشته تخصصی دندانپزشکی کودکان که در آن به درمان و مدیریت مشکلات و پوسیدگی های دندان های شیری همچنین ارتودنسی پیشگیری در کودکان آموزش داده می شود.

به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد درمان ارتودنسی یکی از شاخه های دندانپزشکی زیبایی است که در آن به کمک دستگاه های مخصوصی شامل سیم ها و براکت های ارتودنسی دندان های نامنظم و کج در طی مدت زمان یک سال و نیم تا دو سال به آهستگی به موقعیت مرتب خود هدایت می شوند.

 درمان ارتودنسی یک درمان تخصصی است و می باید توسط دندان پزشک متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت انجام شود . رشته دندانپزشکی شامل یک دوره دکترای حرفه ای شش ساله است که در آن کلیه اعمال دندانپزشکی از جمله ترمیم دندان ،عصب کشی دندان ،روکش دندان، جراحی دندان عقل ،جرم گیری و رفع بیماری های لثه و جراحی های محدود آموزش داده می شود.

به نظر دکتر نجمه تحویلدار نژاد به دلیل تخصصی بودن رشته ارتودنسی و نیز این که این درمان یک درمان جامع و طولانی است و در دوره دندانپزشکی عمومی صرفاً آموزش های مختصر تئوری و در حد پلاک متحرک برای حرکت یک دندان در کودکان آموزش داده می شود، برای یادگیری تخصص ارتودنسی دندانپزشکان عمومی در آزمون تخصص ارتودنسی شرکت می کنند و افراد حائز رتبه های برتر تک رقمی می‌توانند به عنوان رشته تخصصی رشته ارتودنسی را به عنوان برترین رشته تخصصی دندانپزشکی زیبایی انتخاب کنند .

 فلذا دوره های کوتاه مدت و تئوری و در حد یک یا چند روز که برای دندانپزشکان عمومی و بعضاً به صورت غیر قانونی برگزار می شود هرگز نمی تواند جایگزین تحصیلات تکمیلی به مدت سه الی چهار سال در دانشکده های دندانپزشکی معتبر همراه با آموزش مداوم از برترین اساتید رشته ارتودنسی گردد .

از دیدگاه دکتر نجمه تحویلدار نژاد پس همیشه بهتر است مراجعین ارتودنسی برای انجام بهترین درمان با حداقل عوارض درمان ارتودنسی خود را نزد بهترین متخصص ارتودنسی انجام دهند و از انجام درمان مرتب سازی دندان های نامنظم نزد دندانپزشکان یا افراد فاقد صلاحیت به شدت پرهیز کنند، چون در غیر این صورت ممکن است عوارضی برای دندان ها و لثه ها به وجود آید که به هیچ عنوان قابل جبران نباشد.

در دوره تخصصی ارتودنسی آموزش هایی که به افراد محصل در رشته تخصصی ارتودنسی در مشهد داده می شود شامل آموزش های تئوری و نظری در زمینه علم ارتودنسی است. به عقیده دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی در شاخه های مختلف از جمله ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی سرامیکی، ارتودنسی شفاف ،لینگوال ونیز اورتودنسی بزرگسالان، ارتودنسی کودکان ،اورتودونسی پیشگیری، ارتودنسی بزرگسالان با جراحی فک، ارتودنسی از پشت دندانها  و ارتودنسی دندان های نهفته تحصیل می کند .

علاوه بر این دستیاران تخصصی ارتودنسی با انجام درمان تخصصی ارتودنسی برای دندان های نامرتب تعداد مشخصی از مراجعین به دانشکده های دندانپزشکی را طبق صلاحدید اساتید تخصص ارتودنسی در طی مدت زمان تحصیل خود در بخش ارتودنسی مهارت و تجربه اندوزی خود را در این دوران ارتقا می‌دهند و در پایان دوره تخصص در یک آزمون سراسری به نام آزمون بورد تخصصی ناسیونال شرکت کرده  و افرادی که در دوره تخصصی ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت دانش و مهارت لازم را کسب کرده باشند می‌توانند این مدرک کشوری و جهانی را اخذ نموده و این افراد دارای سطح بالاتری از دانش و مهارت هستند.

 دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی هستند که با اخذ مدرک بورد تخصصی ناسیونال و نیز تحصیل در دانشکده دندانپزشکی تراز اول شهر مشهد به این مهم دست یافته اند .

دکتر نجمه تحویلدار نژاد یکی از دکترهای خوب ارتودنسی در مشهد با تجربه چندین و چند ساله  و با سابقه درمان هزاران بیمار ارتودنسی هستند.

 دانش تخصص ارتودنسی تنها رشته علمی و تخصصی برای درمان نامنظمی های دندانی است .بهتر است همیشه افراد به جای دنبال کردن روش های ساده و سطحی مثل تراش دندان ها و درمان های زیبایی لمینت و ونیر کامپوزیت به دنبال روش های درست و اصولی حتی با زمان طولانی تر مثل ارتودنسی دندان های نامرتب و کج باشند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) ، انواع ارتودنسی در مشهد در حال انجام است .

به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما  با دندانپزشک  متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی  فک و صورت در مشهد  بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی نامرئی در مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد و ارتودنسی نامرئی مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی و ارزان هزینه ارتودنسی نامرئی قسطی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت قیمت تقریبی درمان ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد ))  بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی نامرئی دندان کج و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان یک دندان نا مرتب و کج در مشهد و قیمت ارتودونسی نامرئی قسطی و تقریبی دندان در سال ۹۹ در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارزان و قسطی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل قیمت ارتودنسی نامرئی ارزان یا اقساطی یا تعرفه تقریبی ارتودنسی نامرئی دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه ارزان وقسطی درمان ارتودنسی نامرئی دندان کج و نامنظم  در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد و قیمت اقساطی وارزان ارتودنسی لینگوال و هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه تقریبی قسطی ارتودنسی نامرئی با بیمه تامین اجتماعی  یا هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه تقریبی واقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه دانا  یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی با بیمه کارآفرین و با بیمه ایران و خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و هزینه تقریبی هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد با بیمه بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است وبیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان دندان  های فک بالا و فک پایین دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ،هزینه سیم کشی نامرئی دندان کج در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی  خوب مشهد یا بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامنظم در مشهد) مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید