ارتودنسی اقساطی و ارزان مشهد, ارتودنسی فک بالا مشهد, ارتودنسی مشهد, بهترین متخصص ارتودنسی مشهد, متخصص ارتودنسی خوب در مشهد, متخصص ارتودنسی در مشهد, هزینه ارتودنسی مشهد

تاثیر سن در ارتودنسی مشهد به گفته دکتر نجمه تحویلدارنژاد بهترین متخصص ارتودنسی مشهد

یک سوال رایج مراجعین ارتودنسی این می‌باشد که در چه سنی بهتر است برای درمان ارتودنسی و ردیف کردن نامرتبی دندان ها مراجعه کنند.هر چه سن مراجعه پایین تر باشد سرعت انجام درمان بالاتر است.در سنین پایین تر، درمان سریعتر انجام می‌شود و دندان ها بسرعت مرتب می‌شوند.

در سنین زیر بیست سال بدلیل بهره‌مندی از فاکتورهای رشدی ،درمان باکیفیت تری انجام می‌شود.  در بزرگسالان هم مدت زمان درمان ارتودنسی بیشتر می‌شود و هم مزایای رشدی وجود ندارد و هم اینکه تحمل درمان ارتودنسی دندان و ارتودنسی ثابت برای بزرگسالان مشکل تر می‌شود. و هم اینکه تغییر رشد فک ها و تغییر ظاهر صورت و فک ها ،با پلاک های متحرک ارتودنسی فقط در کودکان و نوجوانان  قابل انجام است و در افراد بزرگسال و در ارتودنسی بزرگسالان، هر گونه تغییر چهره فقط به کمک جراحی فک و صورت توسط جراح فک و صورت و یا جراح سر و گردن قابل انجام است.

پس  به توصیه متخصص خوب ارتودنسی دندان در مشهد، دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی، بهتر است اولین معاینه و اولین مراجعه به متخصص ارتودنسی خوب مشهد، در سال‌های اولیه زندگی و حدود هفت سالگی باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید