دسته بندی نشده

بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد به گفته دکتر خوب متخصص ارتودنسی دندان در مشهد دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی مشهد و خراسان رضوی

بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد از دیدگاه بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی در مشهد دکتر نجمه تحویلدار نژاد فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی مشهد و دارای رتبه ۴ آزمون تخصص باید دارای مشخصات زیر باشد :
۱. درمانگر درمان نامرتبی دندان های کج با ارتودنسی در مشهد باید یک دندان پزشک متخصص باشد .
مراجعه به افراد فاقد تخصص می تواند با ایجاد عوارض برای دندان ها و کاهش کیفیت درمان، زیبا جویان ارتودنسی را با مشکلات متعددی مواجه نمایند.
۲ .متخصص ارتودنسی در مشهد باید مجوز کار در مشهد را داشته باشد .
مجوز کار برای دندانپزشکان عمومی و متخصص در مشهد همان پروانه مطب مشهد یا پروانه طبابت در مشهد می باشد که توسط سازمان نظام پزشکی مشهد به افراد واجد شرایط داده می شود.
یعنی طبابت بدون پروانه مطب یک امر غیر قانونی می باشد و همین امر هم می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای مراجعین ارتودنسی مشهد گردد .
مراجعه به افراد فاقد مجوز یعنی اینکه فرد برای درمان ارتودنسی دندانهای نامرتب خود در مشهد به شخصی مراجعه می کند که او از جانب وزارت بهداشت مجوزهای لازم و امتیازات لازم را برای طبابت در شهر مشهد کسب نکرده است .
۳ .متخصص ارتودنسی در مشهد باید مدرک دندانپزشکی عمومی خود در مشهد و مدرک دندانپزشکی تخصصی ارتودنسی مشهد خود را در یک شهر بزرگ و در یک دانشگاه علوم پزشکی معتبر و در یک دانشکده دندانپزشکی مادر مثل دانشکده دندانپزشکی مشهد کسب نموده باشد زیرا دانشکده های دندانپزشکی معتبر از کیفیت آموزشی و علمی بالاتری از لحاظ عملی و تئوری ارتودنسی در مشهد برخوردار هستند .
۴. متخصص ارتودنسی در مشهد باید یک رزومه علمی بالا و سابقه سال‌ها کار تئوری و عملی برای مراجعه‌کنندگان ارتودنسی داشته باشد و از یک کارنامه قابل دفاع برخوردار باشد .
۵ .متخصص ارتودنسی در مشهد باید در آزمون پایانی دوران تخصص در مشهد که این آزمون بورد تخصصی ارتودنسی در مشهد که یک آزمون سراسری می باشد نمره قبولی را کسب کرده باشد و دارای مدرک بورد تخصصی ناسیونال در بورد تخصصی ارتودنسی مشهد باشد .
دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و از دکترهای خوب متخصص ارتودنسی دندان در مشهد فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی مشهد دارای رتبه ۴ آزمون تخصص و رتبه ۵ کنکور سراسری و نیز دارای مدرک بورد تخصصی ناسیونال و همچنین دارای پروانه طبابت در شهر مشهد با سالها تجربه کاری در زمینه ارتودنسی دندان های نامرتب در مشهد در حال حاضر در شهر مشهد در حال ارائه خدمات ارتودنسی دندان در مشهد و زیبایی دندان در مشهد و طراحی لبخند زیبا در مشهد می باشند .

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید