دسته بندی نشده

انواع کش های ارتودنسی دندان به گفته دکتر نجمه تحویلدارنژاد دکتر متخصص خوب ارتودنسی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی

انواع کش های ارتودنسی دندان به گفته دکتر نجمه تحویلدارنژاد دکتر متخصص خوب ارتودنسی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی

در درمان ارتودنسی دندان متخصص ارتودنسی یا دکتر سیم کشی دندان ها به مرتب کردن دندان های نامنظم و ردیف کردن دندان های کج با کاربرد سیم ها و براکت ها می پردازد .
دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی دندان در مشهد و از دکتر های خوب ارتودنسی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی در جلسه اول درمان دستگاه های ثابت ارتودنسی برای شروع سیم پیچی دندان ها روی سطح مینای دندان ها نصب می شود .
این دستگاه ها شامل براکت های استیل یا همان دستگاه های ثابت فلزی براکت های سرامیکی براکت های پلاستیکی شفاف و براکت های کریستالی می باشد .
از دیدگاه بهترین متخصص ارتودنسی دندان و فک در مشهد دکتر نجمه تحویلدار نژاد و بهترین ارتودنتیست در مشهد و در استان خراسان رضوی معمول ترین نوع استفاده از براکت های ثابت براکت های استیل می باشد.
استفاده از براکت های استیل معمول ترین و پرکاربردترین نوع ارتودنسی می‌باشد که همه مشکلات دندانی و ناهنجاری های فکی با آن رفع می شود و از طرفی برای همه مراجعین تخصص ارتودنسی دندان مقرون به صرفه ترین و کم هزینه ترین نوع اورتودونسی دندان را با پرداخت اقساطی هزینه های درمان ارتودنسی به خود اختصاص می ‌دهد.
دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی خوب در مشهد و در استان خراسان رضوی و بهترین دندانپزشکی متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در مشهد و در استان خراسان رضوی توضیح می دهند در بیمارانی که با دیده شدن دستگاه‌های ثابت فلزی و براکت های استیل مشکل دارند از براکت های سرامیکی یا براکت های پلاستیکی شفاف استفاده می شود.
بعد از نصب دستگاه های ثابت در جلسه اول یا جلسه دوم درمان ارتودنسی دندان نیاز به نصب سیم ها به وجود می آید .
سیم های ارتودنسی جهت به حرکت در آوردن دندان ها و جابجایی دندان های نامرتب و سیم پیچی دندان جهت رسیدن به مکان و نقطه ایده آل خود استفاده می شوند.
به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص سیم کشی دندان ها در مشهد و متخصص مرتب کردن دندان های کج و متخصص ردیف کردن دندان های نا منظم در مشهد و در استان خراسان رضوی سیم ها دارای انواع سایز ها و شکل های متنوعی هستند .
سیم های ارتودنسی به دو دسته سیم های دایره ای شکل و سیم های چهارگوش از نظر نوع سطح مقطع تقسیم بندی می شوند. از نظر جنسیت سیم ها به سیم های نیکل تیتانیوم و سیم های استیل طبقه بندی می شوند.
همچنین سیم ها دارای قطر ها و سایز های متفاوت می باشند که هر سایزی با توجه به جنسیت سیم در هر مرحله خاص از درمان استفاده می شود .
از نظر دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین دکتر ارتودنسی دندان در مشهد و از دکترهای خوب متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد و در استان خراسان رضوی در جلسات چکاپ که معمولاً هر ماه می باشد در طی زمان یک تا دوساله ارتودنسی با فعال سازی سیم ها تغییر شکل سیم ها تغییر قطر سیم ها تعویض سیم ها می توان نوع حرکت دندانی را پیش‌بینی کرد و آن را تعریف نمود. جهت اتصال سیم ها به دستگاه های ثابت و براکت های استیل نصب شده روی دندان ها باید از کش های ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت استفاده شود .
دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در مشهد و استان خراسان رضوی و از دکترهای خوب ارتودنسی در مشهد توضیح می‌دهند کش های ارتودنسی به چندین دسته تقسیم می شوند:
دسته اول کش های رنگی کوچکی به نام اورینگ که رنگ آنها در جلسات درمان توسط مراجعین ارتودنسی قابل تغییر می باشد از این کش های کوچک رنگی یا اورینگ ها جهت اتصال و نگه داشتن سیم در داخل شیار براکت های استیل یا براکت های سرامیکی استفاده می شود .
به گفته دکتر نجمه تحویلدار نژاد دکتر خوب متخصص ارتودنسی دندان در مشهد رنگ کش های اورینگ در هر جلسه ۳ هفته ای بنا به خواست و سلیقه مراجعین ارتودنسی دندان قابل تغییر است و آنها می توانند رنگ مورد علاقه خود را انتخاب نمایند .
به طور معمول در جلسات چکاپ بنا به صلاحدید متخصص ارتودنسی دندان و درمان ناهنجاری های فک و صورت در صورت نیاز اورینگ ها تعویض می شود و سیم ها مجدداً فعال می شوند. اورینگ ها کش های دائمی نیستند و مراجعین می توانند در جلسه ملاقات خود رنگ کش ها را تغییر دهند.
دکتر نجمه تحویلدار نژاد از دکترهای خوب متخصص ارتودنسی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی توصیه می کند جهت حفظ اثر کش های کوچک اورینگ حد فاصله جلسات درمان مراجعین ارتودنسی جلسات ملاقات و چکاپ ارتودنسی دندان خود را را به خوبی و با نظم و ترتیب دنبال کنند تا وقفه ای بین مراحل درمانی آنها نیفتد و فعال سازی ارتودنسی دندان آنها بیش از حد طول نکشد .
مورد دوم از کش های ارتودنسی سپریتورها seprator یا کش های جدا کننده می باشند.

آنمها حد فاصل دندان های مولر اول با دندان های پره مولر دوم و مولر دوم در نقاط تماس آنها با این دندان ها آنها استفاده می‌شوند.
نقش سپریتورها جدا سازی مختصر حد فاصل سطوح تماس دندان ها می باشد تا در جلسه بعد که معمولاً ۲۴ ساعت بعد می باشد امکان گذاشتن راحت بند ارتودنسی که حلقه های فلزی کوچکی هستند و روی دندان های مولر اول نصب می‌شوند تسهیل شود .
بندها توسط سمان پیرامون دندان های آسیاب اول چسبانده می شود.
سپریتورها معمولاً در جلسات اول درمان استفاده می شود .استفاده از کش سپریتورها برای گذاشتن بند ارتودنسی روی دندان های مولر اول جهت اتصال سیم روی انتهایی ترین دندان ،اتصال پیچ خط وسط ثابت hyrax screw در فک بالا و نیز جهت اتصال الاستیک به قلاب بند همراه با دستگاه های خارج دهانی مثل فیس ماسک face maskمورد استفاده قرار می گیرد.
دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و از دکترهای خوب دندانپزشک ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی توضیح می‌دهند دسته سوم کش های مورد استفاده در تخصص ارتودنسی شامل الاستیک ها که در سایزهای مختلف مثل الاستیک یک چهارم و سه شانزدهم که بیشترین مورد استفاده را در بین تمام الاستیک های ارتودنسی دارند می شوند.
دکتر نجمه تحویلدار نژاد دکتر خوب اورتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی عقیده دارد از الاستیک ها جهت اصلاح روابط بین فکی یا اصلاح ناهنجاری های فکی اسکلتی و مال اکلوژن کلاس ۲ یا کلاس ۳ فکی جهت اصلاح روابط دندانی و فکی قوس فکبالا با قوس دندانی فک پایین استفاده می شود.
همچنین از الاستیک ها جهت بستن فضاها در مواردی که دندان کشیده می شود استفاده می شود.
همچنین از الاستیک ها جهت اتصال دستگاه های خارج دهانی که برای درمان مشکلات فکی به عنوان ارتوپدی فک ها استفاده می شود مثل دستگاه فیس ماسک استفاده می‌شود.
از الاستیک برای اتصال فیس ماسک به قلاب بند دندان های مولر استفاده می گردد.
از دیدگاه بهترین متخصص ارتودنسی مشهد دکتر نجمه تحویلدار نژاد استفاده از الاستیک ها بین فکی نیازمند همکاری و انگیزه بیمار است و با توجه به اینکه بیمار شخصا باید در منزل از الاستیک ها یا کش های بین فکی استفاده نماید رسیدن به پاسخ درمانی مطلوب در زمان ایده‌آل و موردنظر نیازمند همکاری بیمار ارتودنسی دندان می باشد چون بیماران باید در زمان غذا خوردن و مسواک زدن الاستیک را از دهان خارج کنند و بعد از مسواک زدن مجدداً الاستیک را در دهان خود بگذارند.
دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی و از دکترهای خوب ارتودنسی دندان در مشهد توصیه می کند بیماران عزیز از الاستیک های بین فکی و داخل فکی بنا به توصیه متخصص ارتودونسی خود به خوبی استفاده کنند و طبق پروتکل آموزش داده شده حداکثر زمان ممکن را در طی شبانه روز به استفاده از این الاستیک ها جهت افزایش بهره‌وری درمان و بهبود پاسخ درمانی اختصاص دهند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) ، انواع ارتودنسی نامرئی در مشهد در حال انجام است .

به نظر خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنتیست خوب در مشهد انتخاب نوع و دستگاه مورد استفاده در ارتودنسی و نیز سن مناسب برای انجام درمان ارتودنسی و ارتوپدی فک بسته به نظر متخصص ارتودنسی خوب و متخصص ناهنجاری های فکی دندانی در مشهد است.

مهم ترین مطلب :

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری های فک و صورت در مشهد ، تاکید می کند که برای درمان مرتب کردن دندان های کج حتما با دندانپزشک متخصص خود مشورت کنید .

توصیه می شود از خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و متخصص ارتوپدی فک و صورت در مشهد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی ، جهت درمان ارتودنسی نامرئی در مشهد ( سیم کشی دندان نامرتب )و درمان مشکلات فکی مشاوره رایگان دریافت کنید .

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد و ارتودنسی نامرئی مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ، ارتودنسی مشهد ) در حال فعالیت هستند.

در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت ، ارتودنسی مشهد ) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت خرج و مخارج ارتودنسی اقساطی و ارزان هزینه ارتودنسی نامرئی قسطی فک بالا و پایین اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی در سال ۹۸ و ۹۹ منتظر ملاقات شما هستیم.

جهت پرداخت قیمت تقریبی درمان ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان در سال ۹۹ در مشهد (یعنی به شکل تدریجی ) و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد )) بشکل تعرفه تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد.

بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد ، ارتودنسی مشهد ، به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی نامرئی دندان کج و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان یک دندان نا مرتب و کج در مشهد و قیمت ارتودونسی نامرئی قسطی و تقریبی دندان در سال ۹۹ در استان خراسان رضوی را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارزان و قسطی دندان نامنظم در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل قیمت ارتودنسی نامرئی ارزان یا اقساطی یا تعرفه تقریبی ارتودنسی نامرئی دندان نامرتب در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه ارزان وقسطی درمان ارتودنسی نامرئی دندان کج و نامنظم در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد .

بطوری که قیمت ارتودنسی نامرئی اقساطی و ارزان در مشهد و استان خراسان رضوی در سال ۹۹ در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و با تعرفه مخارج تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ، ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود. خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد و قیمت اقساطی و ارزان ارتودنسی لینگوال و هزینه اقساطی و ارزان ارتودنسی نامرئی فک بالا و فک پایین ، بعد از بررسی و معاینه دقیق برآورد می شود.

هزینه تقریبی قسطی ارتودنسی نامرئی با بیمه تامین اجتماعی یا هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی با بیمه نیروهای مسلح یا هزینه تقریبی واقساطی ارتودنسی نامرئی با بیمه دانا یا هزینه اقساطی وارزان ارتودنسی نامرئی با بیمه کارآفرین و با بیمه ایران و خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان با بیمه بانک ملی و هزینه تقریبی هزینه سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد با بیمه بانک مسکن در مشهد در سال ۹۹ متفاوت است وبیماران می توانند از پوشش بیمه ای خود جهت پرداخت آسان تر خرج و مخارج ارتودنسی و هزینه ارتودنسی نامرئی اقساطی وارزان دندان های فک بالا و فک پایین دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی استفاده کنند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ، ارتودنسی مشهد) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ،هزینه سیم کشی نامرئی دندان کج در مشهد ) می باشند.

برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامرتب در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی خوب مشهد یا بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی، ارتودنسی مشهد ، سیم کشی نامرئی دندان نامنظم در مشهد) مراجعه کنید.

 

انواع کش های ارتودنسی دندان به گفته دکتر نجمه تحویلدارنژاد دکتر متخصص خوب ارتودنسی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید