دسته بندی نشده

ارتودنسی؛ مرتب کردن دندان‌های نامنظم

چگونه دندان های نامنظم و نامرتب خود را با ارتودنسی مرتب و ردیف کنیم؟

وقتی دندان های دایمی در موقعیت نامنظم و کج  رویش پیدا می کنند به دلیل ایجاد ظاهر نازیبا در لبخند و چهره تحت تاثیر دندان های کج و نامرتب درمان ارتودنسی یا همان مرتب سازی دندان های نامنظم وناصاف ضرورت پیدا می کند.چون نامرتبی دندان ها علاوه برخدشه به زیبایی صورت و لبخند به دلیل اختلال در ظاهر چهره و لب ها و فک ها باعث کاهش اعتماد بنفس  وروحیه مثبت در مناسبات و تعاملات اجتماعی شده وزندگی فرد را در تمام ابعاد زندگی مثل اشتغال ازدواج و تحصیل دچار چالش می کند.پس درمان ارتودنسی یا همان منظم کردن دندان ها و فک ها کمک شایان توجهی به فرد در جهت افزایش اعتماد بنفس و ارتقای زیبایی لبخند و صورت می کند.

متخصص ارتودنسی یا متخصص ردیف کردن و مرتب کردن دندان ها به کمک دستگاه ها و سیم ها و وسایل ارتودنسی در طی یک زمان یک تا دو ساله  با کاربرد مکانیک های ایمن دندان های نامرتب را در قوس های دندانی ردیف می کند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب مدارج ممتاز و کسب تجربه های بسیار در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین ارتودنتیست مشهد در شهر مشهد و استان خراسان رضوی در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد با پرداخت اقساطی هزینه ارتودنسی  منتظر دیدارتان هستیم.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی می باشند. برای مشاهده مقالات مرتبط و سایر مقالات ارتودنسی به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت مشهد مراجعه کنید.

برای انجام ارتودنسی خوب مشهد یا  بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی مراجعه کنید.

 

ارتودنسی؛ مرتب کردن دندان‌های نامنظم

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید