دسته بندی نشده

آیا بدون درمان ارتودنسی بهبود خودبخود نامرتبی ها و نامنظمی های دندانی با افزایش سن امکانپذیر است؟

آیا بدون درمان ارتودنسی بهبود خودبخود نامرتبی ها و نامنظمی های دندانی با افزایش سن امکانپذیر است؟

درمان ارتودنسی به مرتب سازی و ردیف نمودن دندان های نامرتب و کج بعد از سنین رویش تمام دندان های دائمی بجز دندان های عقل می پردازد. به کمک دستگاه های ثابت ارتودنسی در طی مدت زمان یک سال و نیم الی دو سال بتدریج تمام دندان های نامنظم وارد قوس های دندانی می شوند. یکی از سوالات رایج مراجعین محترم به مطب های ارتودنسی این است که آیا امکان دارد بدون درمان مرتب سازی دندان ها و ارتودنسی همه دندان ها ، بتدریج وبدون درمان ارتودنسی با افزایش سن نامرتبی ها و نامنظمی های دندانی خودبخود مرتب شوند و دندان های کج با افزایش رشد فک ها بدون انجام هیچ درمانی توسط متخصص ارتودنتیست بطور اتوماتیک ردیف شوند؟

در پاسخ به سوال این مراجعین گرامی باید گفت که چنین چیزی عملا امکانپذیر است. چون علت عمده نامرتبی های دندانی کمبود فضا برای رویش دندان ها می باشد و تا زمانی که توسط درمان ارتودنسی و روش های مرتب سازی دندان ها مثل کشیدن دندان ،گسترش عرضی قوس های دندانی و نوار کشیدن در سطوح بین دندانی فضایی در قوس های دندانی توسط دندانپزشک متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت بوجود نیاید امکان مرتب سازی خودبخود دندان ها وجود ندارد.

با افزایش رشد فک ها و بدون مداخلات درمانی توسط متخصص ارتودنسی هم امکان ایجاد فضا وجود ندارد چون در اینصورت هیچ انسانی در طی زندگی خود به درمان ارتودنسی نیاز پیدا نمیکرد!

حتی ایجاد فضا در سنین پایین هم توسط پلاک های متحرک در کودکان و به کمک ارتودنسی پیشگیری باید صرفا توسط متخصص ارتودنسی خوب و باتجربه انجام شود تا هدایت رویش دندان ها در طی رشد و تکامل قوس های دندانی بخوبی صورت پذیرد.

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ) در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت اقساطی و تدریجی هزینه ارتودنسی اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی منتظر ملاقات شما هستیم. جهت پرداخت هزینه درمان ارتودنسی اقساطی در مشهد و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ))  بشکل تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد. بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف هزینه ارتودنسی اقساطی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

هزینه ارتودنسی دندان در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل هزینه ارتودنسی دندان در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی دندان در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد ، بطوری که هزینه های ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) می باشند. برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی) مراجعه کنید.

 

 

آیا بدون درمان ارتودنسی بهبود خودبخود نامرتبی ها و نامنظمی های دندانی با افزایش سن امکانپذیر است؟

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید