دسته بندی نشده

آیا بدون ارتودنسی می توان دندان ها را مرتب بی نقص و زیبا نمود؟!

 

با بالا گرفتن تب درمان های زیبایی و تقاضای روزافزون در جامعه برای درمان های دندانپزشکی زیبایی مثل ونیرهای  کامپوزیتی و لمینت های سرامیکی افراد زیادی همه روزه ناآگاهانه به دنبال دریافت این درمان ها هستند غافل از این که این درمان ها موقتی بوده و صرفا جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند و به دلیل تراش وسیع سطوح دندانی و جایگزینی آن با مواد همرنگ دندان و یا کامپوزیت و لمینیت به سطوح دندانی آسیب رسیده  ودر درازمدت مراجعین دریافت کننده این خدمات زیبایی را دچار چالش ها هزینه های مجدد استرس های روحی روانی زیاد و حتی درمان های مجدد می نمایند. این درمان ها برگشت پذیر نیستند وآسیب وارده به مینا و ساختارهای دندانی جبران ناپذیر است.

تنها راه ایده آل و صحیح  وعلمی برای اصلاح نامرتبی ها و کجی های دندانی صرفا درمان ارتودنسی است که صرفا باید توسط متخصص ارتودنسی یا دندانپزشک ارتودنتیست کارآزموده و با تجربه صورت بگیرد. در ارتودنسی تدریجا دندان ها بدون اینکه صدمه و آسیبی به آنها برسد با حرکت درون قوس های دندانی به موقعیت نرمال خود هدایت می شوند و به آهستگی درون استخوان فک جابجا می شوند اما در درمان های ونیر ولمینت سعی بر این است که بطور بسیار سریع و فوری با تراش قسمت های بیرون زده و نامرتب دندانی و اضافه کردن کامپوزیت به قسمت های کجی دندانی نامنظمی های دندانی اصلاح شود که با نابودی بافت های مینا و عاج دندان همراه است.

در درمان های دندانپزشکی زیبایی مثل لمینت و ونیر کامپوزیتی به دلایل مختلف مثل تغییر رنگ های دوره ای ، امکان پریدگی لبه های ترمیم زیبایی ، جدا شدن ترمیم و احتمال پوسیدگی و جذب مواد رنگی و ریزنشت باکتری و مواد آسیب رسان ممکن است به دفعات نیاز به تغییر ترمیم ونیر کامپوزیتی یا لمینت وجود داشته باشد ، ضمن این که بازگشت به روز اول و به ساختارهای مینایی اولیه عملا غیر ممکن است.

یکی از شاخه های متخصصین زیبایی دندان در مشهد ، متخصصین ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت هستند که خانم دکتر نجمه تحویلدار نژاد در مشهد یکی از بهترین متخصص های زیبایی دندان در مشهد هستند.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد ارتودنسی مشهد با کسب تجربه های بسیار و کسب مدارج ممتاز در درمان تخصصی بیماران ارتودنسی بعنوان بهترین متخصص زیبایی دندان در شهر مشهد و  در استان خراسان رضوی (بهترین متخصص ارتودنسی خوب ) در حال فعالیت هستند. در مطب ارتودنسی دکتر نجمه تحویلدارنژاد(بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی ودرمان ناهنجاری های فک و صورت) که بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد است با پرداخت اقساطی و تدریجی هزینه ارتودنسی اقساطی در مشهد و دراستان خراسان رضوی منتظر ملاقات شما هستیم. جهت پرداخت هزینه درمان ارتودنسی اقساطی در مشهد و ردیف کردن دندان های کج و نامنظم  در مطب تخصصی ارتودنسی (بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) سرکار خانم دکتر نجمه تحویلدارنژاد( بهترین متخصص ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ))  بشکل تقسیط شده با شما مراجعین عزیز مساعدت لازم بعمل خواهد آمد. بهترین دندانپزشک ارتودنتیست مشهد به دلیل نوع سختی و نوع کار ارتودونسی و مرتب سازی دندان ها برای افراد مختلف هزینه ارتودنسی اقساطی دندان در مشهد و در استان خراسان رضوی  را بطور تقریبی برای هر فرد و با توجه به مشکل دندانی و فکی وی تعیین می کند.

هزینه ارتودنسی دندان در مشهد به شکل اقساطی پرداخت می شود  که معمولا در جلسه ابتدایی درمان ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) با نصب دستگاه ها یک پنجم کل هزینه ارتودنسی دندان در مشهد پرداخت شده ودر جلسات بعدی چکاپ ها (بطور ماهانه ) مابقی هزینه درمان ارتودنسی دندان در استان خراسان رضوی بطور توافقی از مراجعین محترم اخذ می گردد ، بطوری که هزینه های ارتودنسی در مشهد و استان خراسان رضوی در طی مدت زمان درمان ارتودونسی بطور تدریجی و تقسیط شده ( در بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی و بهترین کلینیک ارتودنسی مشهد ) پرداخت می شود.

دکتر نجمه تحویلدار نژاد متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) با اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی و تخصص ارتودنسی مشهد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین متخصص های ارتودنسی خوب مشهد و استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد ) می باشند. برای مشاهده مقالات ارتودنسی و سایر مقالات مرتبط به وب سایت دکتر نجمه تحویلدارنژاد متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک وصورت مشهد ( بهترین متخصص زیبایی دندان در مشهد )مراجعه کنید.

برای انجام بهترین مرتب سازی دندان ها در مشهد و یا ارتودنسی  خوب مشهد  و استان خراسان رضوی به دکتر نجمه تحویلدار نژاد بهترین  متخصص ارتودنسی در مشهد و در استان خراسان رضوی( بهترین متخصص زیبایی دندان در استان خراسان رضوی) مراجعه کنید.

آیا بدون ارتودنسی می توان دندان ها را مرتب بی نقص و زیبا نمود؟!

بازگشت به لیست

نوشته های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید